electra

baymak servis bayan moda baymak servisi servet dış ticaret fason tekstil firmaları istanbul beyaz eşya servisi beyaz eşya servisi klima servisi vizyondaki filmler santa sophia bakırköy playstation cafe bayrampaşa web tasarım demirdöküm servis demirdöküm servisi ferroli servis protherm servisi kadın sitesi teknoloji haber vaillant servisi baymak servisi baymak servisi vaillant servisi demirdöküm servisi bosch servisi arçelik servisi beko servisi ariston servisi protherm servisi amana servisi ferroli servisi miele servisi immergas servisi buderus servisi airfel servisi gaggenau servisi baymak servisi alarko servisi general electric servisi demirdöküm servisi vaillant servisi viessmann servisi samsung servisi silverline servisi zanussi servisi electra servisi airwell servisi
Türkiye’nin ve Klima da lider markası Electra servis alanında ilk sıralarda yer almaktadır. Electra Türkiye’nin her yerinde profesyonel hizmet alanı ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyeti esas alınarak en iyi kalitede hizmet vermektedir. Electra müşterisine kaliteli ve aynı zamanda güvenilir bir hizmet sunmayı garanti etmektedir. İstanbul' un dört bir yanına arıza servisi ve anında müdahale ile ekibimiz her durumda hazır bulunmaktadır.

Electra Servisi 444 17 07, Klima Servisi onarım ve yıllık periyodik bakım ile müşterilerine en üst seviyede hizmet sunmaktadır. Klima sektöründe Electra, kaliteli markalar arasında yer alan tecrübeli bir marka olmakla birlikte en çok tercih edilen markalardan biridir. Klima Servisi arızaları göz ardı edilmeden zamanında bakım ve onarımı yapılmalıdır. Önemsemediğiniz arızalar büyük sorunlara yol açabilir. Firmamız yıllardan beri büyüyerek en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaya devam etmektedir.